Vaše doporučení

Radek
 
Perfektní servis, v Mercedesu jsem si zapomněl brýle, majitel této půjčovny mi je osobně dovezl do kanceláře v cetru Prahy, ještě jednou děkuji ! 
 
Rizla Croix
 
We rented the Z3 and it was fabulous. A nice little car, straddling aggressive looks and cuteness in equal measure. Very nimble, with a neat rolling sound (for an L4 anyway). A generally likeable car, so be prepared to be randomly greeted by pedestrians and passing cars, flashing and hooting, showing you the thumbs-up as you rumble by. :)
 
Rosťa a Gábina
Majitel je sympaťák a je s nim fakt legrace, vše v pohodě vysvětlí a ještě si s váma popovídá na jakékoliv téma. Některé historky z oboru opravdu stojí za to. Měli jsme ve čtyřech zapůjčený Chrysler (2 dospění, 2 děti) , bezproblému se dozadu vejde dětská sedačka a ještě je tam spousta místa. Až budeme mít hlídání pro dětičky, přijedeme si s manželkou zapůjčit nějaký pěkný roadster. Měli jsme možnost si vyzkoušet bezplatně krátkou jízdu s BMW a Mercedesem a opravdu nás to zaujmulo !
 
Artur
Skvělá kabrioleťácká parta lidí, bezkonkurenční servis a auta ve skvělém stavu ! Hlavní je se dobře bavit, to už z dálky srší z majitele, ihned jsme si potykali , to se mi moc líbilo, opadlo takové to neosobní "dobrý den, já jsem si přišel vypůjčit kabriolet..." , paráda ! Držíme palce v dalších letech a prijedeme zas. 
 
Míla T.
Úžasný víkend na závěr prázdnin s mercedesem od Vás!!! Jeden z nejkrásnějších, co jsme měli - nádherné svezení, skvělý relax. Kabriolet prostě nemá chybu a půjčení je pro nás ideální řešení. Moc děkujeme za skvělý přístup a perfektní spolupráci :-) ... Slovy syna: BYLO TO SUPER!!! 
 
Tomáš Bačík
“Perfektní komunikace, auto spolehlivé (Z3) a ve výborném stavu, užili jsme si výlet. Doporučujeme!”
 
Banny a spol.
“Dali jsme na doporučení kamaráda, který si již delší dobu v létě půjčuje auta z této autopůjčovny. Stálo to za to, i když to máme do Prahy necelých 100km. Strávili jsme týden s vozy z této půjčovny kabrioletů, navštívili jsme Itálii a Francii, bylo to skvělé svezení a super zážitek!! Auta ve skvělé kondici, převážně tedy Z3 vypadá, jak kdyby zrovna opustilo výrobní linku. Skvělý přístup majitele k zákazníkům, vstřícnost a pohodové jednání..... zajisté se ještě vrátíme. Banny a spol.”
 
Gusta a Karolína
“Super svezení, skvěle prožitý víkend s autem bez střechy, docela problém si něco pronajmout o prázdninách, doporučuji objednávat hodně dopředu. Vzhledem ke skvělé nabídce aut se nedivíme, že bývá obsazeno. Jinak bezproblémová a velmi originální půjčovna aut, přijdeme zas. Děkujeme. Gusta a Karolína”
 
Zuzka
“Pujcovnu kabrioletu doporucuji, profesionalni pristup..... Meli jsme mercedes slk, bylo to super!!!!”
 
Lucka a David
“Vřele doporučujeme všem kdo si chce vyrazit v kabrioletu na výlet! Super služby, skvělý stav vozu, prostě bezkonkurenční půjčovna aut.........přijdeme zas. Díky moc!!!!”
 
David PCM
“Rozhodně tuto autopůjčovnu doporučuji!!! Auto, které jsem měl půjčené bylo spolehlivé, bez problému a náramně jsem si víkend užil i přes ne příliš teplé počasí. Příště určitě budu volit opět tuto půjčovnu a vystřídám zase jiný vůz :) . Maximálně doporučuji.”
 
Superstar
“Děkujeme za zpříjemnění minulého týdne vašimi vozy, bylo to fajn. Příště zase změna, jdeme do mercedesu slk a asi ještě nějakého roadsteru.”